| CosminBolnaviorul a întrebat:

Am o problema de cateva zile ma simt obosit, fara pofta de viata, fac putin efort imi bate inima tare si respir greu (am astm) in fiecare zi fac baie si dupa ies afara (mama spune ca am racit la plamani ) sunt foarte indragostit ( poate fi asta? ) Eu sunt si foarte prapastios, daca citesc ceva de rau imi e frica, daca ma gandesc patesc asta Ce pot avea? Ajutor va rog mult! Am 13 ani

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Țițiale a răspuns:

Ai aprindere de plamanii du-te la spital este cel mai bine daca ai facut baie si iesi afara ud evident ca racesti la plamani