| Teodor35 a întrebat:

Am o problema mare sad Am foarte multe alunite pe maini si umeri si pistrui;(In jur de 40 pe mâna+pistrui ...Am fost de 4 ori la mare si de fiecare a m-am ars pe maini si pe umeri.....sunt alb. Costă mult sa imi scot alunite mici? Nu mai suport sad Cam cat costa o alunita mica sa fie scoasa la dermatolog? P.S sunt baiatul "Alunită"crying((((

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreeahtml a răspuns:

Recomand să îți faci niste analize și dacă se constata că ți-ar putea pune sănătatea în pericol, vor fi decontate de casa de asigurări.