| dolles a întrebat:

Iubitul meu m-a muscat un pic mai jos de gat si a nimerit pe o alunita. Problema e ca mi-a ramas semn si acum am niste proeminente ciudate, care seamana cu niste pistrui sau alunite foarte mici si un pic de roseata. As dori sa stiu daca o sa treaca si ce solutii sa aplic. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Aylee a răspuns:

Sunt foarte periculoase alunitele. Da este adevarat, ele au niste radacini in piele care pot duce la cancer de piele si alte grozavii. Date cu un unguent si daca apar alte manifestari fugi rapid la doctor si nu mai astepta.