| FreshMit a întrebat:

Am o stare de oboseala continua, si cateodaca cand ma ridic din pat sau de pe un scaun, ma ia ameteala si imi pierd echilibrul, si in timpul ala am o durere de cap groasnica, doar in acel moment, spuneti-mi ca nu e ceva grav, sad ce oi putea avea? Dau Funda! am starea asta de vreo 5 luni! de oboseala ( si ameteli din astea )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai ai de 5 luni si nu ai mers la medic? cauzele pot fi multiple, aici pe site nu te poti trata asa dupa ureche, cel mai bine e sa mergi la medicul de familie si acesta iti va da trimitere catre un medic sau medici de specialitate.
Deci cat mai repede mergi la medic, poate fi ceva grav dar poate fi si ceva banal ...in schimb nu noi putem pune diagnosticul ci medicul!

1 răspuns:
| spy2o a răspuns:

Da-ne mai multe detalii despre tine. Posibil sa fie o anemie mai puternica.Ai ceva pe suflet, ai avut vreo problema mai urata?