| laur12 a întrebat:

Am o tuse cu expectoratii! Cu ce pot sa mi-o tratez, in afara de sirop? Ce ceai as putea sa-mi fac sa-mi mai treaca? Va rog, raspuns mai repede! Multumesc, dau fundawinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alexalex2001 a răspuns:

Sa faci gargara cu zeama de lamaie,apoi iei un strepsils cu orice, daca nu ajunge poti lua un "Doctor MOM", daca nici acum nu iti trece poti face pauza vocala.Insanatosire Grabnica.

1 răspuns:
| xXTsunadeXx a răspuns:

Laur tu cred ca ar trebui sa consulti inainte de toate medicul pentru ca el stie mai bine.Dar cred ca ar trebui sa iei ACC efervescent. Oricum sa-ti faci si o radiografie la plamani!