| Oneforone2132131321 a întrebat:

Am observant ca am o mica umflatura pe ochiul stang. Se simte cand dau cu degetul dar nu se vede cand ridic pleoapa. Nu se vede prin pleoapa sau ceva ochii se vad perfect normali insa se simte cand pun mana. Vad perfect cu ambii ochi. Am intrebat-o pe mama si am aflat ca si ea are exact la fel tot numai pe ochiul stang si are 50 de ani si vede perfect insa am vrut sa mai stiu o parare.
Oare poate fi vreo problema daca la 50 de ani mama nu a intervenit deloc si nu are nicio problema? Nu are ce sa fie grav nu-i asa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kpopmaster a răspuns:

Consulta specalistul