| Mihaitzadlc a întrebat:

Am pus mana murdara pe fata si mi-au iesit cateva cosuri ...si bubite si as vrea sa am fata fina si sa straluceasca ...cand imi arat fata la soare se vede urat si as vrea sa-mi fac tenul fin si stralucitor! cu ce trebuie sa ma dau ca sa-mi fac fata fina?straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Ancutsa a răspuns:

Buna!

Stiu cum este, dar uite aici. Eu am folosti desi credeam ca este o prostie dar am zis hai sa incerc si eu sa vad ce rezultat imi da! si acum sunt mandra de mine;;) Produsele de la Clean-Clear sunt foarte bune. poate te va ajuta!

http://www.egirl.ro/......a3952.html

pa-pa :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la cate creme ti ai dat iti dai seama ca au inceput sa ti apara bube, si daca continui sa ti dai o sa ti mai apara.

iar cu Clean-Clear citeste pe spate si o sa vezi ca 1 la 1000 are efect.