| Mihaitzadlc a întrebat:

AS vrea sa am fata fina fara cosuri/bube etc happy cu ce sa ma dau ca sa am fata fina fara un pic de bubite/cosuri! multumesck! @

Răspuns Câştigător
| andreea234 a răspuns:

Zineryt e un c**** de produsoh go on
La toate intreberile de genul, toti il ridica in slava,"Vai, Zineryt"hee hee
E si scump laughing)
Nu e 30 de lei, e 50 happy
Multe prietene de ale mele folosesc, il lauda, dar tot sunt pline de cosuri rolling on the floor
Deci iti dai seama.
Uite, eu cred ca o sa`t dau cele mai bune sfaturi.
Cunosc muuulte masti faciala excelente pentru cosuri (eu nu am tenul acneic, dar imi apare cam de 2 ori pe luna cate un cos, doua)
Proabil si pentru faptul ca eu imi fac o data-de doua ori pe saptamana o masca din urmatoarele:
- masca cu ou : il spargi si separi albusul de galbenus. Albusul intr-o cana/castronel, galbenusul in alta. Prima oara te dai cu albus(eu folosesc pensula pentru vopsitblushing), stai cam 15 min si te clatesti. Apoi te dai cu galbenus si tot cam la fel stai. O sa ai o piele fiiina drooling
Dupa poti folosi o lotiune tonica cu aspirina. DA, ai citit bine. Si nu, nu trebuie sa ti`o cumperi. Tot homemadehappy iei cateva aspirina le pisezi(pana sa fie pulbere) si apoi pui jumatate de cantitate apa, jumatate otet. Adica: daca tu vrei 500 de ml de lotiune tonica, pui 250 ml de apa, 250 de otet. Sper ca ai prins ideeabig grin Cu toate astea, trebuie sa clatesti cu apa calduta.
-mai poti folosi masca cu apirina :iei cateva pastile, pui vreo 10 ml de apa(pentru a se dizolva) si pui iaurt/miere (cat crezi tu ca iti trebuie pentru o masca happy
-altceva pentru cosuri ar fi scrubul cu malai big grin
-sau, alt scrub : tai o felie de rosie(incearca sa nu fie foarte coaptabig grin) si o dai prin zahar pudra, apoi te dai pe fata, e super:X
-altceva, albusul unui ou il amesteci cu musli si ti`l pui pe zonele cu puncte negre(nas, barbie sau frunte, depinde unde aibig grin)
- Si. ceva ce o sa te mire. dar e superbig grin Iei o discheta de vata si o inmoi in...sampanie! E suuuuuuuuper. Asta e cea mai buna lotiune/masca/sau cum vrei sa o numesti. iti lasa un tenndrooling

Cam atat mi-au venit acum pe moment. happy
Sincer, cred ca e cel mai bun raspuns de pe la toate intrebarile cu cosurile, si stii de ce?!
Pentru ca toti dau copy-paste de pe net, eu am stat sa scriuhappy (asta in timp ce sunt cu masca pe fatablushing -> masca cu galbenusbatting eyelashes )
Sincer.nu`mi place sa cersesc fundite. dar cred ca raspunsul asta chiar meritalaughing)

Kisses :*

3 răspunsuri:
| ladygaga_9914 a răspuns:

Iti recomand Zinerythappy
costa 30de lei
eu ma dau cu el si chiar imi curata fata si ii da un aspect luminoswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, nu am incercat niciodata Zyneryt asa ca nu ma voi baga in subiectul lui. Eu ma spal cu Clerasil si acesta chiar isi face treaba, eu am fata fara nimic pe ea, este curata 100%. Este mai bine asa si nu am nevoie de fond de ten. Eu am Clerasil sapun de spalat si Clerasil care usuca cosurile, dupa care ele pica. Asa am reusit eu! happy Bafta! P. S.: Nici nu e asa de scump. eu am dat vreo 20 de lei pe el si pe cel de uscat am dar tot atat.

| anda_2066 a răspuns:

Incearca aknesol, chiar ii bunhappy vezi rezultate foarte repede si ii si ieftinhappy 9lei