| Mihaitzadlc a întrebat:

Am pus mana murdara pe fata si mi-au iesit cateva cosuri ...si bubite si as vrea sa am fata fina si sa straluceasca ...cand imi arat fata la soare se vede urat cu ce trebuie sa ma dau ca sa-mi fac fata fina?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| lia.d a răspuns:

Buna! daca doresti un tratament naturist:se ia o ceapa, se curata de coaja si se taie in jumatate.Cu partea taiata, se freaca usor obrajii, seara inainte de culcare si se lasa sa actioneze pe timpul noptii iar dimineata se spala normal.Acest tratament e bine de tinut 10 zile, ajuta la refacerea(regenerarea optima) pielii fetei. Daca doresti un alt tip de tratament, sunt creme speciale pentru fata, dar e bine sa ti le procuri de la plafar, sa fie naturale pentru a evita orice alergie ce poate aparea de la chimicale! Multa sanatate si un ten cat mai fin!

| darrio2007 a răspuns:

Nivea Q10.

| D A R i U t S s A a răspuns:

Incearca cu lamaie.
Mie imi face fata mult mai fina.si o curata foarte bine
Tai o felie de lamaie si te dai cu ea pe fata ( vezi ca pisca ) si o lasi sa actioneze 10 minute cam asa ( eu o las si 5 cat simti tu )
Si dupa te speli cu apa calduta.happy
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

IWOSTIN Purritin-gel pentru curatarea fetei
este foarte bun costa in jur de 30 de leiwinking