| ColorfulRainbow a întrebat:

Am reusit sa slabesc dar continui cu sportul pentru a avea un corp frumos. Dar mi s-au micit sanii si acum mi-e frica ca nu vor mai creste.
Daca fac sport nu voi avea forme? sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| micutzadarcool a răspuns:

Nu trebuie sa iti faci griji de asta normal ca o sa mai ai forme.si in legatura cu sanii sa stii fara suparare aveai grasime pe sani si cand ai facut sport automat si grasimea de pe sani a disparut, dar vor creste stai linistita. continua cu sportul si fa-ti un corp frumos...

3 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

Ai dat grasimea jos de pe sani, continua cu sportul si o sa-ti creasca

| KHABUL a răspuns:

Heyy. sa vezi cum vor creste dupa prima nastere... bafta

| lSummerl a răspuns:

Silicoane