| ColorfulRainbow a întrebat:

M-am pus pe slabit si am cam reusit. Sunt multumita! Dar singurul lucru care`l regret sunt sanii mei sad. Ii aveam mari si frumosi dar acum s`au micit mult.
Sanii cresc doar daca ma ingras?
Sportul nu ajuta deloc?
Ce ma fac?... sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Hash001 a răspuns:

Logic, sanii mari = multa grasime. Asta este o consecinta. Din cate stiu eu (m-am uitat pe la tv thinking) sunt anumite alimente pe care trebuie sa le consumi sau o anumita cura pe care trebuie sa o faci ca sa nu ti se micsoreze si sanii.

| PanaceuUniversal a răspuns:

Principala componenta a glandei mamare este tesutul adipos, un strat ce difera in functie de persoana strat asezat pe muschiul mare pectoral. Sportul si slabitul subtiaza acest strat de grasime si deci micsoreaza sanii!

| codrinstefan2103 a răspuns:

E destul de normal să se micșoreze și sânii, dat fiind faptul că în mare parte sunt formați din țesut adipos.

| Taylorrrrr a răspuns:

OMG, ce intrebare rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| xSK1N3Tx a răspuns:

Sallut poate nu dau sfat mult dar... Daca vrei sa slabesti nu trebuie neparat sa nu mananci si sa iei medicamente tampite...Mananca normal s daca vrei sa slabesti la burtica atunci fa abdomene te ajuta.Si sportu te ajuta mult.Scuze daca am scris prost adica gramatica laughing. Bafta te-am pupat ceau ceau