| Andreea1095 a întrebat:

Am sanii umflati si durerosi de vreo 11 zile iar menstruatia intarzie de 2 zile.Nu mai am nici un alt simptom ca urmeaza sa vina.Care ar putea fi cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa vină menstruatia acestea sunt simptomele înaintea ciclului menstrual, sînii umflati si dureroși, ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreea1095):

Multa sănătate.

| girada79 a răspuns (pentru Andreea1095):

Vrei să rămâi însărcinată sau nu?

| aXy99 a răspuns (pentru girada79):

Iti dai seama ca nu vrea, altfel nu mai punea intrebarea in felul asta laughing

| Andreeush a răspuns:

Ai avut relații sexuale neprotejate?

| GouDidodino a răspuns:

Poate esti gestanta

| girada79 a răspuns (pentru GouDidodino):

De ce vorbești așa urât?

| GouDidodino a răspuns (pentru girada79):

Nu am vorbit urat, " gestanta" este un cuvânt din dictionar care definește o sarcina, stare de graviditate

| girada79 a răspuns (pentru GouDidodino):

Formularea ta se potrivește la animale nu la femei.

| GouDidodino a răspuns (pentru girada79):

Nu zau!

| girada79 a răspuns:

Asta e părerea mea!