| tom11 a întrebat:

Am senzatia ca nu pot mentine privirea intr-un singur punct, ca imi pierd echilibrul, ca o sa cad pe spate si o durere de cap in frunte si ceafa nu m-am lovit, dar am slabit f mult am fost stresat in ultimele 2 saptamani, posbila deficienta de vitamine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai degraba o problema a urechii interne sau o anemie. Iti trebuie investigatii.

| katy a răspuns:

Pai incearca sa dormi bine si sa mananci foarte bine daca vrei sa te pui pe picioare si sa nu ajungi anemic si un complex de vitamine nu ti-ar strica

| Heidi_4120 a răspuns:

Heii! Du-te la medicul de familie! E posibil sa fi anemic sau sa ai cadere de calciu. Dar trebuie neaparat sa mergi la un control medical ca sa fi sigur ca nu ai nimic mai rau.

| Cora22 a răspuns:

Tom11, pentru un diagnostic avizat ar trebui poate sa discuti cu un neurolog. Simptomele pe care le acuzi se pot datora stresului, sau unor probleme oftalmologice (asta nu explica pierderea in greutate, totusi) sau... pot semnala probleme mult mai serioase. Nu ar strica sa mergi la medic.

| noName31020 a răspuns:

Pai daca ai slabit f mult insemna ca trebuie sa mai iei in greutate si sa dormi f mult sa stii asa mi s-a intamplat si mie

| PaTri_4098 a răspuns:

Hei,ca si chestie si mie mi se intampla la fel eu sunt destul de inalta cand ma fost la doctor mi-a spus ca aceste stari de ameteala sunt pentru ca m-am inaltat foarte repede

| tom11 explică:

Multumesc de raspunsuri