| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare la care sunt foarte sigur ca multi o sa rada insa ma macina si as vrea sa fiu sigur.Sa zicem ca ma masturbez si poate din intamplare sperma ajunge pe palma(dar putin nu mult) insa nu ma spal pe maini doar ma sterg pe maini cu un servetel sau orice alt ceva iar peste 1-2 ore ating clanta de la baie iar peste 10 min max (de cant am atins clanta) o femeie se duce la baie si bine inteles atinge clanta este posibil ca acea femeie sa ramana gravida? pentru ca atunci cand femeile isi fac nevoiele ele se sterg la...(si folosesc si mana) si ma gandesc daca este posibil.
PS:Stiu ca este o intrebare tampita.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Nu deoarece nu isi baga degetele in **** mana se afla pe hartia igienica si nu are cum, dar e posibil, slabe sanse.

| Ekcstsy a răspuns:

Pot sa rad? Pot? Pot? Pot? =))))) Cazuri din astea S.F. doar prin filme vezi. Durata de viata a spermatozoizilor intr-un mediu uscat este de cateva minute. Deci nu poti ajunge tatic din cauza clantei :)) Cu toate ca a fost un caz interesant odata nu chiar cum l-ai descris tu dar destul de ciudat :http://www.curierulnational.ro/......a+medicala

| Skeez a răspuns:

Sincer da este o intrebare cam tampitawinking ( fara suparare)
iar acum ca sa iti raspund... nu se poate intampla asta deoarece spermatozoizii ( aia care o fac sa ramana gravida ) nu rezista la contactul cu aerul. asadar odata ce ai ejaculat afara spermatozoizii mor

Sper ca te-ai prins

Succeswinking

Răspuns utilizator avertizat
| iulya23 a răspuns:

laughing)...cum sa ramana o femeie gravida punand mana pe clanta? nu se poate asa ceva! NEVER! laughing

| DaaaaViiiiid a răspuns:

laughing) nu ma esti nebun nu are cum rolling on the floor))

| Andreea48 a răspuns:

Chiar ca e o intrebare tampita. Cum sa ramana gravida, in primul rand daca tu te-ai sters ai indepartat mare parte din sperma, si in 1-2 ore faci si altceva cu mana, dispare sperma, iar femeia cand se duce la baie nu se sterge cu o hartie ceva. nu baga mana + ca este nevoie de o cantitate mai mare ca sa ramana gravida, nu putina sperma