| Sebastian67 a întrebat:

Am o problemă, cand ejaculez noapte, ma duc la baie să ma sterg pe penis, imi este frica cand vine in urma mea i femeie cand pune mâna pe clanta de la usa sa nu rămâna când utilizez bătaia, imi este frica sa nu fi ramas sperma pe clanta sau pe orice suprafata, este posibil sa rămâna? Va Vă rog sa ma ajutati cu un raspuns

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este posibil sa ramana insarcinata asa.

| Sebastian67 explică (pentru Brigaela):

In mintea mea îmi imaginez ca poate sa ia sperma de pe clanta, si cand pune mâna pe vagin, ce trebuie sa fac sa nu ma mai gandesc la asa ceva? Nu mai supărat ejaculatul acest a nocturn crying

| Brigaela a răspuns (pentru Sebastian67):

Acum stii ca nu ese asa si ca este imposibil. Deci nu mai ai nici un motiv sa iti faci griji sau sa iti imaginezi lucruri imposibile.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fii serios d-le. laughing Ai o imaginatie de-a dreptul fantasmagorica. Ar fi mai mult decat o minune ca sperma ta sa contina astfel de vajnici supreavietuitori. big grin

| Sebastian67 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu stiu ce sa fac, ma stresez crying ce recomandări imi faceti?

| CdeMetal a răspuns:

Poate să rămână gravidă in felul ăsta doar cu sperma lui Superman.

| NujCsz a răspuns:

Daca dupa ce ai ejaculat nu ai atins clanta nu a ramas si nici daca te.ai spalat bine pe maini...

| Sebastian67 explică (pentru NujCsz):

M-am spălat bine, cu apa calda, dar de fiecare dată cand ma duc la baie tot imi este frica, de ce? Alti fac sex neprotejat si mie îmi este frica de asta sad

| NujCsz a răspuns (pentru Sebastian67):

Nu trebuie sa iti fie frica...de ce sa iti fie frica? Ca iti ramane sperma pe clanta?

| Sebastian67 explică (pentru NujCsz):

Nu stiu, imi este frica ca daca ai rămas ramas pe penis si eu cand am pus mana pe penis dupa pe clanta si asa mai departe... cum pot sa scap de asta?!

| NujCsz a răspuns (pentru Sebastian67):

Habar nu am...dar nu cred ca a ramas daca te.ai spalat pe maini bine si ai si sters\spalat penisul.