| Andreyutzu_7377 a întrebat:

Am si eu o mica problema...de vreo 2 saptamani cand urinez ma ustura penisul destul de tare si elimin foarte putin; asta destul de des... ce este de facut?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Infectie urinara sau un bts, mergi la doctor

| Andreyutzu_7377 explică (pentru PinkPanther):

Poate fi vorba de hiv? straight face

| PinkPanther a răspuns (pentru Andreyutzu_7377):

Lol, nu ala nu se manifesta asa, exista multe bts-uri in afara de hiv. Dar ceva ai sigur, mergi la urolog nu sta asa sa nu se agraveze.

| tabittha a răspuns:

In general, astea primele semne ale infectiei urinare, dar nu elimin si alte posibilitati. Mergi de urgenta la doctor si lasa rusinea la o parte daca suferi de asa ceva!

| Andreyutzu_7377 explică (pentru tabittha):

Am aflat; este o infectie urinala. Mi-a dat un antibiotic foarte puternic, 10 zile, 1/12 ore, si dupa imi va disparea virusul...am racit ca dorm dezbracat, merg descult prin casa, marmura, gresie, s.a., am fost la mare, am stat destul de mult in apa s.a. M-am linistit!
Va multumesc pentru ajutor!

| xxxrazvanxxx a răspuns:

Am si eu o problema asemanatoare, ce fel de antibiotic tio dat?