| andronieGH a întrebat:

Am si eu o probleme de mai mult de 5-6 am pete pe pele ca si cum ar fi sange imprimat in pele pe coapse in de la fund pana la genunchi imi dispar foarte greu si imi re apar altele am fos la multi medici dermatologi da nimeni na stiu ce am multi au zis de la soare desi n-am stat prea mult la soare multi cam crescut repede de 5 ani n-am mai crescut deloc sunt din craiova am fost si prin bucuresti sunt putin cam disperat nu mai stiu unde sa ma duc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Awndre a răspuns:

Vergeturi. asta e. alea numai trec.decat prin operatie cu laser. Dar le poti diminua cu crema anti vergeturi sau gomaj cu cafea.
Nu sunt de speriat. 90% din populatie au vergeturi, deci don't worry!