| anonim_4396 a întrebat:

Am un prieten foarte rusinos si ii este frica sa mearga la doctor. Mi-a zis sa trec aici intrebarea nu am foarte multe detalii. Pielea de pe varful penisului nu se dezlipeste in totalitate. Ce ar putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca nu se poate decalota complet prin incercari blande, sub apa calda, ajutat de sapun, sa lase rusinea deoparte si sa se duca la medicul urolog.

6 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Sex. Este virgin, dupa ce va face sex, se va beli cum trebuie.

| Mus1k a răspuns:

Dar voi doi sunteti p doshee hee >?

| OSCARtoons a răspuns:

Apropo penisul este oarecum stramb

| stefan97nic a răspuns:

Pai sa mearga la doctor. Pentru ca cu asta nu e de gluma. Poate sa nu mai aiba mostenitori deci sa mearga la doctor.La Multi Ani si multa sanatate tie si tuturor din familia ta si tuturor romanilor.

| Ingerasull99 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa se duca la ginecolog.

| puiu_7602 a răspuns:

Sa mearga la urolog sa faca o incizie rapida si fara probleme, pentru ca fiind in crestere poate dauna la dezvoltarea penisului.