| andreea567890123 a întrebat:

Am văzut aici o postare cum ca daca ai 1, 60 si 75 de kg si slăbești, iti va rămâne pielea atarnand?laughing)

Eu stiam ca asta e doar la aia de au 100si ceva de kg si slăbesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Numai dacă se ajunge a se slăbi 20 de kg în mai puțin de o lună de zile, deoarece nu are timp să se "adune". Dar, piele rămâne, indiferent de situație.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu îți vor atârna decât pantalonii.

| alina2k18 a răspuns:

Nu la toti, depinde de calitatea pielii, varsta si mai ales la al catelea ingrasat-slabit-ingrasat-slabit se afla persoana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elasticitatea pielii are de suferit în cazul unei slăbiri semnificative bruște. În acest caz mai apar și vergeturile, dragele de ele... big grin

| Ingognito a răspuns:

Ba eu m-am apucat de slabit de la 105 si pana acum la 97 nu atarna nimic rolling on the floor

| GalacticOtter a răspuns:

Eu stiam ca asta este doar in cazurile in care cineva slăbește foarte mult un foarte putin timp...