| anonim_4396 a întrebat:

Buna de vreo patru zile sunt umflata. Simt ca pocnesc. Ma doar zona de jos pelviană și sa aud zgomote in fie care zi. Can stau intinsa simt o ardere la burta. Ultimul contact sexual a fost acum 5 zile neprotejat, dar am avut grija.
Am făcut un test și e negativ.
Menstruația mi-a venit (10-13 Septembrie)
Oare ce poate fi? Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Pipi faci? Poate ai nisip la rinichi sau ai racit jos. Ce varsta ai? Mergi la medicul de familie si fa ti analize sange sumar de urină si ecografie sa vezi ce ai, nu poti sta asa sa astepti miracole pe TPU.

| Iuliacraciun a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am 17 ani.
Am nisip la rinichi și ovare polichistice...

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Iuliacraciun):

Ai vazut ca m-am prins ca ai nisiplaughing fără sa te vad mi am dat seama, o fundă la tăticulaughing mersi.