| anonim_4396 a întrebat:

Amorțirea buzelor, învinețirea unghiilor și senzația că nu poți respira suficient sunt motive serioase de îngrijorare?
A mai trecut cineva prin asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Sunați la 112 și cereți ajutorul pentru această problemă medicală. Poate ascunde un AVC minor sau un puseu de tensiune major.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da sunt probleme cu inima trebuie consultat de un medic cardiolog o fi insuficiență respiratorie.

| Freya1 a răspuns:

Poate sa fie de la frig sau o circulație proasta.
Dacă ai mai multe semne de boala mai bine ai merge la un medic internist ce sa iti faca un control si sa te trimită mai departe la anumiti specialiști.
Doar sa ai grija sa nu cumva sa fi devenit ipohondra.

| raMLesS a răspuns:

Atac de demon

| DonEduardo a răspuns (pentru raMLesS):

Mai, serios, fata asta sufera si tu faci glume?

| raMLesS a răspuns (pentru DonEduardo):

E adevarat ce spun, trebuie sa se roage.

| DonEduardo a răspuns:

Consulta un medic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai pune întrebări și du-te la medicul de familie până nu se agravează happy

| UnDiavol a răspuns:

Sunt motive enorm de serioasă mergeți la medic urgent explicații toate simptomele și probleme care le-ați

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Probleme cu inima. La un control neapărat!

| random1620 a răspuns:

Nu am trecut dar nu pare prea ok. Mai bine mergi la doctor pentru ca poate ai o boala si poate avansa...