| anonim_4396 a întrebat:

S-a mai confruntat cineva cu amorțirea frecventă a buzelor? E ceva pentru care ar trebui să ne îngrijorăm?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asa de nicaieri? Fara sa le fi folosit inainte? (strict omenesc, fara vreo conotatie de un anumit fel).

Poate ai vreo alergie la un anumit lucru. Invearca sa vezi cand se intampla asta.

Vezi si: https://ro.iliveok.com/health/amorteala-buzelor_114907i16005.html

| Mosotti a răspuns:

Nu e in ordine, ar trebui sa te duci la un medic sa spui problema, nu sta asa.

| Catrice a răspuns:

Eh,depinde de ce ai făcut cu buzelehee hee
Dacă apare din senin, cam e o problema.

| Sofer a răspuns:

Trebuie ca buzele sa fie sărutate sa nu mai amorteasca.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Da...dar n-are cine. sad

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Sofer):

Tu nu stii ca sarutatul buzelor este un pacat? Asa scrie biblialaughing

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Depinde cine le sărută.winking

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe ale tale n-are cine, ca ar pacatui indiferent in ce pozitie s-ar afla.

| anonim_4396 explică (pentru CodrutElian1990):

Nu te contrazic...mă pun rău cu tine și ce facem pe urmă? happy

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Trebuie sa ne impacam si sa pacatuim (sarutam).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ce-ai făcut Crissi girl?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce-am făcut, cățeluș? sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Tu, de fapt, în interiorul tău esti fata rea.
Ce răspuns... nu m-as fi așteptat la un asemenea răspuns de la tine.
Probabil ar trebui sa mai lași aia si sa mai pui manuța pe biblie, de aia iti amorțesc buzele.