| adrian873 a întrebat:

Are rost sa imi cumpar tigare electronica? Ma ajuta sa ma las de fumat sau macar ma ajuta mai raresc din tigari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Nu,pe mine nu m-a ajutat.mai rau imi facea pofta sa fumez o tigare adevarata

| Alexintunecatul a răspuns:

Vointa tata...eu am 2 saptamani de cand m-am lasat.e foarte greu ca iti vine sa fumezi la orice pas dar trece! Multa bafta si sper sa reusesti

| 현주 a răspuns:

Tigarea electronica nu are nicio legatura cu lasatul de fumat, te lasi de fumat doar daca ai vointa.Ea contine o cantitate mai mica de tutun si este mai "sanatoasa". Deci nu are nicio legatura cu raritul tigarilor pe care le fumezi pe zi sau lasatul de fumat!
Succes in legatura cu lasatul de fumat!

| Gabryel123 a răspuns:

Sincer iti pot spune eu cum te poti lasa de fumat, nu iti mai cumperi tigari si iti propui tie insuti ca nu mai fumezi chia rnici o tigara, daca nu ai vointa nu rezolvi nimic, totul se face cu vointa nu cu tigari electronice, etc

| didu73 a răspuns:

Mdaa. nu stiu daca o sa te ajute dar stiu o solutie care o sa mearga. prietena mea o folosito
; dai foc la o foaie de hartie si inspiri fumul... apoi cand o sa mai simti miros de tigara o sa te ineci de la fum si nu o sa -ti mai vina sa fumezi.la prietena mea a mers succes