| Mindfulness a întrebat:

Din ce cauze unii dezvolta agorafobie de la anxietate și unii nu deși stau de o viață izolați de societate?
Înafara de expunere treptată cum mai poate fi depășită? Este agorafobia cea mai chinuitoare fobie din lume? Vad că e imposibil sa o depășești, e aproape imposibil să ieși singur din casă! Se mai confrunta cineva cu așa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Uite,de exemplu, la mine,mie nu-mi apar întrebările pe prima pagina,îmi apar pe a doua sau pe a treia la pagina "întrebări recente".
Da' chiar și așa,cine va dori sa îți răspundă,va găsi întrebarea ta, stai liniștit.
Mai mult de atât, primești răspuns de la admin după câteva zile, nu-l primești instant.
Eu odată am stat o săptămână după un răspuns, probabil e foarte ocupata, de aia.

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Dar când ești însoțit, cum te simți?

| Mindfulness explică (pentru Hyperion7):

Puțin mai in siguranță happy
Nu știu ce fac editorii dar nu mi se mai postează întrebările pe pagina principală să vadă cât mai multi useri întrebările, i-am trimis și mesaj adminei ăștia dorm pe ei

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mindfulness):

Așa e de mult timp.
E un bug la site

| Mindfulness explică (pentru Hyperion7):

La alții nu prea pare a fi un bug, le apar întrebările pe pagina principală sau cum s-o numihee hee

| Hyperion7 a răspuns (pentru Mindfulness):

Uite,de exemplu, la mine,mie nu-mi apar întrebările pe prima pagina,îmi apar pe a doua sau pe a treia la pagina "întrebări recente".
Da' chiar și așa,cine va dori sa îți răspundă,va găsi întrebarea ta, stai liniștit.
Mai mult de atât, primești răspuns de la admin după câteva zile, nu-l primești instant.
Eu odată am stat o săptămână după un răspuns, probabil e foarte ocupata, de aia.