| Floofficial a întrebat:

Cum e mai bine sa ma las de fumat? brusc deodata,sau sa le raresc 5, 6 tigari pe zi?

4 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Răreşte-le. Nu te poţi lasă brusc, nu vei rezista.

| Dolyta a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te lasi deodata, sa zici "gata" si cu asta basta, dar iti trebuie vointa multa, acum faci cum crezi tu ca poti. Succes!

| Patrick0Star a răspuns:

Iti sugerez sa citesti cartea,, in sfarsit nefumator" de Allen Carr. Poate nu crezi ca te va ajuta, dar nu ai nimic de pierdut plus ca toate persoanele care au citit-o s-au lasat de fumat (cunosc si eu cateva) asa ca lectura placuta happy

| simplu0 a răspuns:

Cred ca are trebui sa le raresti...nu te poti lasa de fumat daca nu incerci. Cate 2-3 tigari pe zi pana ajungi sa nu mai fumezi deloc. big grin