| ashx a întrebat:

Aş putea să fumez o ţigară să văd cum e? Sincer ştiu să mă opresc... Îmi ziceţi cum să fumez? Vă roog ☺☺☺

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Deși nu devii dependent din fumatul unei singure țigări, nu cred că ai vârsta necesară încât să fumezi, având în vedere că nici nu prea știi cum s-o faci. Cel mai bine e să nu o faci, crede-mă pe cuvânt, fusei aici și făcui asta.

| Holy2010 a răspuns:

Daca trebuie sa intrebi lumea cum se fumeaza nu ai ce cauta cu tigara in mana! Fumatul si-l asuma un adult nu copii.

| ashx explică (pentru Holy2010):

Ti se pare ca is copil?

| Softe a răspuns:

Cum sa fie, o pierdere mare de bani, amețeală stări de voma, și dacă ai ghinion și dependenta, cea mai rea alegere este aceea de a fuma.
SPUNE NU FUMATULUI!

| Karminq a răspuns:

Aprinde țigara, pune-o la gura si trage din ea (inspira în piept), dacă tragi din ea și nu inspiri în plămâni sunt șanse ca după o perioadă mai lungă da faci cancer la gât :/ am 14 ani, am încercat să fumez la 12, Dar nu îmi place si adevărul este că nici nu e bine sa fumezi.Dar orice lucru trebuie încercat :*