| ashx a întrebat:

As vrea sa fumez o tigara sa vad cum e, ar fi vreo problema? Ce as putea pati? Ziceti-mi o tigara slaba...
Va rooog

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Atata timp cat stii cand si cum sa te opresti nu patesti nimic. De incercat trebuie sa incercam putin din toate, dar sa stim si cand ne oprim. Ai grija la asta. Tigari slabe nu stiu, nefiind fumator, dar pentru o incercare merge orice tigara. Daca e mai tare chiar o sa fie bine ca nu o sa-ti placa si nu o sa mai fii tentat sa incerci.
Deci nu o sa patesti nimic. In cel mai rau caz se transforma in viciu si dependenta.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Ce rost are sa te initiezi intr-un viciu?

| Florentina9210 a răspuns:

Lasa-le incolo de tigari ca nu sunt bune.

| GreenVoid a răspuns:

Jointul e cel mai slab.

| DAnc3 a răspuns:

Ce ai putea pati? Sa devii dependenta.