| Diana14_6859 a întrebat:

As vrea o parere: sa folosesc sau nu pastile pentru slabit? am 1, 65 si 60 de kg, fac sport de performanta deci fac miscare mai tot timpul, am burta si picioare grosute, am incercat diferite diete si diferite metode sa slabesc, dar nicio schimbare un sfat va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Ai grija sa nu te suprasoliciti. Daca ai o dieta sanatoasa, bazata pe legume, fructe si carne fiarta, sunt sigur ca vei slabi. Nici sa nu te gandesti la pastile, toate sunt contrafacute, dauneaza si, in plus, sunt destul de scumpe. Sfatul meu e sa mananci mai putin, regulat si sanatos. Bafta!

| sagetator a răspuns:

De acord, la inaltimea ta trebuia sa ai maxim 55 kg, dar nu iti recomand pastile pentru slabit. continua sa faci sport pentru ca este cel mai bun medicament si incearca sa renunti la mancarurile grase si fast-food. mananca putin si des, si incearca sa mananci multe fructe, in special seara iti recomand sa consumi mere, verzi daca se poate.

| CeaiuriDeSlabit a răspuns:

Buna, pentru problema ta si a multor alte femei avem o solutie care poate nu pare de incredere dar chiar functioneaza. Ai incercat vreodata sa slabesti cu ajutorul ceaiurilor? Daca nu, hai sa iti zic in mare despre ce e vorba. Ceaiurile noastre sunt 100 % naturale, dar combinatia de elemente care se afla in continut te pot ajuta sa slabesti pana la 9 kg in 15 zile. Toate astea bineinteles impreuna cu o dieta potrivita. Mai multe poti afla pe site-ul http://www.ceaiurideslabit.ro/

| DenisPericolPublic a răspuns:

Ai grija cu dietele si pastilele. FA mai multa miscare! tot timpul. e foarte sanatoasa.

| alesaro a răspuns:

Daca faci sport de performanta, dar ai situatii in continuare, probabil nu te alimentezi corespunzator. Intra si pe http://www.SlabescUsor.ro si vezi si acolo, sunt articole diverse despre astfel de subiecte