| Diana14_6859 a întrebat:

As vreau o parere: am 1, 65 si aproape 60 de kg, fac sport de performanta; am incercat sa slabesc cel mult 5 kg pentru ca am burta si picioare groase, am tinut diete, sport mult mai mult decat faceam in ritmul meu, dar absolut nicio schimbare si m-am gandit sa folosesc pastile de slabit ar fi bine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| smileforme_3045 a răspuns:

Poate effect are dreptate in felul ei,eu am fost la un medic si mi-a dat Xenical(inainte de mese),Regenon(inainte de mese), Obecon(inainte de masa de seara) si la mine au functionat, in 1 saptamana am dat 5 kg jos dar am tinut si o dieta bazata pe lactate.tu s-ar putea sa ai mult mai mult noroc decat mine(problemele mele sunt legate de metabolism) happy primesc fundita?

3 răspunsuri:
| HappyCandy a răspuns:

Daca ti le va recomanda medicul pot fi bune dar daca le ei care gasesti pot avea efecte negative, depunde de organism...

| effect a răspuns:

Nu,nu sunt bune pastilele
Pentru ca, chiar daca slabesti foarte mult la inceput
Sa stii ca dupa te ingrasi inapoi dublu :-)
Deci gandeste-te bine
Eu zic sa mai incerci cu sportu si diete

| Carlitza a răspuns:

Eu am slabit in 2-3 saptamani 7 kg:p...m-am dus la masaj de 3 ori pe saptamana si putin sport si mult mers pe josbig grin...si mancare putina evident interzise:prajelile, painea etc.happy