| lanvica a întrebat:

As vrea sa imi fac o operatie cu laser pentru ochi si as avea cateva intrebari.
E riscant?
Este si la Tg. Mures un astfel de laser?
Care ar fi pretul?
Nu o sa mai trebuiasa sa port ochelari?
Dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ToniGD a răspuns:

Si eu imi voi face peste 2 luni la Bucuresti. vreau sa zic ca intai trebuie programare, apoi iti va face un control, daca interventia este la ambii ochi, se va face la interval de o zi, iar pretul variaza pana la 40-50 milioane de lei vechi, aproximativ 20-25 milioane lei pe un ochi...nu vei mai purta ochelari niciodata happy fundita?

4 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

Si eu vreau sa-mi fac. Nu este deloc riscanta. In cazurile usoare dureaza cam 10 minute. Pretul pentru o astfel de operatie este de 44 de milioane.

| ToniGD a răspuns:

Aaa si trebuie sa ai 18 ani big grin

| lanvica explică (pentru ToniGD):

Neaparat trebuie sa am 18 ani?
Eu am 16 ani.

| ToniGD a răspuns:

Da.din pacate da, eh, lasa mai porti ochelari poate iti faci o rama draguta si iti vor sta bine. Alte peroane poarta doar de fiță