| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa ma duc la un salon sa ma epilez in zona penisului adica fix pe penis, dar imi este rusine sa ma exprim. Imi puteti spune cum sa ii spun sa nu sune asa urat sau sa ii spun ca as vrea sa ma epilez in zona penisului?laughing sunt doamne sau tipe parca inca nu am sunat sa vad daca accepta in zona aia, oare acepta?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca o ai mare & frumoasa poate te alegi si cu un sex pe masura. O sa rada de tine cand le zici asta sau iti trimite un barbat

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Eu chiar vreau sa ma epilez fiindca am probleme imi creste par de la baza pana sus pana in varful penisului si cu ceara era ideal daca dau eu cu bigul nu e o idee deloc buna. am vazut pe Youtube ca epilau in zona barbateasca si barbatii. crezi ca ma fac de ras daca ii spun? oricum o fac telefonic sau sa ii spun asa exista o anumita zona la barbati unde nu ii epilati? happy

| GouDidodino a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba esti nebun, iti cresc flocii până la capatana? Wtf ciudat, stai dracu potolit barbieresete-te acasă ca oripilezi femeile alea, sau poate dai de vreun bărbat, ti-ar plăcea să te barbiereasca la cuc un bărbat?

| anonim_4396 explică (pentru GouDidodino):

M-am decis ma fac acasa, zici tu bine laughing

| GouDidodino a răspuns (pentru GouDidodino):

Funda?

| Adry05 a răspuns:

Ii spui ca vrei epilare in zona intima.
Nu stiu daca poti zice inghinal ca baiat

suntserios
| suntserios a răspuns:

Zii ca vrei sa cureti copacul de muschi
sa dai jos barba la maimuta

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Oare or avea epilare cu electroliza cei de la nomasvelo? ca as fi interesat happy

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru anonim_4396):

No idea. Intreaba. happy

| anonim_4396 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ok mersi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da inghinal si o cerut 80 de lei laughing

| Dandinelle a răspuns:

Stii vorba aia: intrebarea moarte n-are.
De ce sa nu intrebi, poate chiar fac asta.

| Singuratica1308 a răspuns:

Poți să îți iei tu benzi sau big și să te epilezi singur in zona aia, nu trebuie neapărat să mergi la salon, mai ales că poate nu acceptă asta?

| anonim_4396 explică (pentru Singuratica1308):

Cred ca ar fi buna ideea cu benzile
mie imi creste par pana sus si na nu e recomandat sa dau cu lama.