| aryana1991 a întrebat:

As vrea sa operez de glanda si as vrea sa stiu daca este cineva pe aici din Roman sau din Craiova care s-a operat de glanda si stie un medic care sa faca o treaba buna.se poate opera si cu laser sau doar prin varianta clasica? cam cat ar costa? multumesc frumos

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Tu iti dai seama cate glande sunt in organism? La care mai exact te referi?

| dexter7 a răspuns:

Mama prietenei mele s-a operat de glanda acum 3 ani, ea a fost operata la Brasov la clinica hiperdia. Stiu doar ca dupa operatia asta trebuie sa ia toata viata un tratament cu Eutirox