| andreia a întrebat:

As vrea sa stiu daca e posibil sa fi ramas insarcinata...cu cateva zile in urma s-a intamplat ceva mai intim intre mine si prietenul meu... m-a atins cu penisul dar eram imbracata...deci nu stiu se poate sa am vreo surpriza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea inocenta, nu se ramane insarcinata daca a ejaculat pe chiloti sau dresuri, nici daca faci sex oral, nici daca faci sex anal, nici daca a ejaculat in apa din cada, te-as ruga din tot sufletul sa te duci la un cabinet de indrumare si planning sau la un ginecolog, prin contacte neprotejate te poti contagia de diverse afectiuni extrem de grave, sida, hepatita si multe altele care iti pun viata ta si a partenerului tau in pericol, trebuie sa te protejezi si de o eventuala sarcina sau afectiune folosind prezervativul, mai tarziu cand vei avea un partener stabil ai putea folosi si alte forme de contraceptie.de ce am enumerat cele demai sus? ...pentru ca am intalnit persoane care se intrebau daca raman insarcinate practicand sex oral sau anal!?

13 răspunsuri:
tundenana
| tundenana a răspuns:

laughing o copila care habar nu are... intr-adevar barza aduce copiii asa ca nu-ti fa griji... nu stiu cati ani ai dar cred ca esti tare tanara si cred ca nu ar trebui sa te joci de a mama si de a tata inca... dupa intreabarea ta sigur nu esti pregatita... da oricum macar am ras un pic...laughing

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

laughingcred ca o sa ai octupleti(aduca 8 copii-in caz ca nu stii)... tu nu citesti nimic despre sex?

assiris
| assiris a răspuns:

Da sigur ai ramas. In imaginatia ta, caci te-ai dus prea departe cu imaginatia. Mai invata inainte de a te gandi la sex, prea mult timp te preocupa acest lucru.

carla
| carla a răspuns:

Peste noua luni? ...nuhappy

| DenissaDeea a răspuns:

Buna itrebare, daca ar ramane femeile insarcinate in felul acesta care prescrii nu ar mai avea nevoie de sex. mi as dori asa ceva dar e ceva ireal

| alexutzza_3733 a răspuns:

Te asigur eu k nu o sa ai nici o surprizalaughinglaughinglaughing

| JayLeno a răspuns:

laughing no comment

| mihalitza a răspuns:

Ce legatura sa aiba penisul? Copiii sunt adusi de barza!laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am mai zis eu pe site: asta e din colectia: "daca visez ca fac sex pot ramane insarcinata?" ..........gandeste-te la ce ai spus....asta inseamna ca si in autobuz la cat de aglomerat e, lumea ramane insarcinata pe capete laughing)))))...trebuie din cand in cand sa ne folosim si creierasul si daca totusi vrei vrea sa faci vreun pas informeaza-te....citeste despre corpul uman....despre sex...sunt tot felul de reviste in care te poti interesa.....sau pe google

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este jale in tarisoara asta a noastra educatia sexuala mai ales este la pamant! nu este de ras este de plans! sa pui mana unde te-a atins baiatul respectiv cu penisul si sa ii dai si bunicii tale graviditate dea ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. daca erai imbracata in nici un caz :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tare prostutza...auziti la ea...s-a intamplat ceva intim... fata cred ca ai maxim 10 ani ...nu pe bune daca vezi mesaju intra pe ingerash_unykt sa mai vb si noi...

| mirelamihaela a răspuns:

Daca aveai si vre o pilata intre tine si el sigur nu ai nici o surpriza