| Kattth a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista vreo legatura intre faringita si sexul oral? Adica daca se practica in timp ce detinem aceasta faringita se poate inrautati? Sau nu exista legatura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Xpressurself a răspuns:

Daca sugi o acadea se agraveaza faringita? sau inghiti penisul ca in filme porno? faringita trebuie tratata si atat. daca vrei sa o sugi nu te va afecta cu nimic.