| ceapa1 a întrebat:

Aseara am fost in club si de atunci imi tiuie urechile foarte tare.Intensitatea tiuitului a mai scazut putin si aceasta variaza uneori.Este o problema grava? O sa raman asa toata viata? Trece tiuitul? AJUTATI-MA, va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Am patit-o si eu candva. Dar la mine tine tiuitul pana ma puneam sa dorm.Cand ma trezeam nu mai aveam tiuitul.
Nu ramai cu tiuitul toata viata.
Iti recomand o baie calda, sa dai voi la sange sa circule prin organism.De multe ori tituitul este si din cauza tensiunii acumulate.
Daca nu iti trece mergi la doctor ORL!

1 răspuns:
| Andrei233 a răspuns:

Trece,nu-i problemă.