| aaaaacosmin1 a întrebat:

Aseară am simțit dintr-o dată o durere in partea stângă a pieptului care a durat destul de puțin și nu era insuportabila, după a tot început să mă doară din când în când, acum nu prea mă mai doare însă sunt îngrijorat, eu cred că este din cauza faptului că mi-am ținut borseta cu telefonul in ea in dreptul inimii. E nevoie sa merg la spital? Am luat un nurofen.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Smmo a răspuns:

Mergi la medicul de familie, ii spui, vezi tu ce zice daca ai avea nevoie de trimitere la cardiologie sau la pneumologie... Nu strica sa te controleze putin. Nu mai tine telefonul in dreptul inimii niciodata, nici in buzunare sau la cingatoare cum am mai vazut nu e bine, de fapt cu cat il tii mai departe de corp cu atat mai bine.