| Petrovic a întrebat:

Mi-au aparut acum 5 zile 3 pubite albe in talpa, iar azi am observat ca 2 dintre ele s-au înrosit. M-au durut putin, dar acum nu ma mai doare. Totusi as vrea sa stiu cam ce se intampla. Maine seara voi merge la un doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O alergie sau din cauza transpiratiei, oricum un medic ortoped trebuie sa te consulte, tu esti fată sau băiat? Ce varsta ai?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sau o ciupercă. Doctorul va pune un diagnostic exact si corect, plus i ti va da tratament.

| untu a răspuns:

Bășici nu-i asa?

| Petrovic explică:

Am 15 ani si mi-a aparut una si pe burta.