| dy a întrebat:

Ati auzit de CIEAURA? Ati facut careva un tratament complet? Eu am folosit un singur "cip" si m-am hotarat sa ma inscriu la ei ca sa iau mai ieftin... Dar inca n-am inceput aplicatiile. In Europa de-abia a intrat, dar in SUA cica a revolutionat medicina... Documentatie pe www.naturist.cieaura.com

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| αndï a răspuns:

Cipuri?
despre ce-i toata chestia asta
nu vreau sa ma implanteze sa devin vreun soi de zombie / robot laughing nu imi bag cipuri in viata mea, e corpul meu, mai degraba fumez 2 pachete pe zi decat sa ma implantez worried