| dy a întrebat:

Ati auzit de CIEAURA? Cica face minuni! Aveti cereva Experieta tratamentului? In Ro. de-abia a intrat, dar in SUA a revolutionat medicina! Eu m-am inscris la ei sa pot comanda mai ieftin, dar nu am incercat decat un singur "cip" care, de fapt m-a si facut sa comand! Vezi www.naturist.cieaura.com

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fain.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa stiu si eu mai multe despre CIEAURAbig grin