| Martin_2220 a întrebat:

Credeţi în medicina alternativă?
Aţi încercat câteva produse?
Credeţi în metodele moderne de tratament care se bazează pe medicina tradiţională?
Aţi auzit de Hologramele Cieaura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De hologramele alea nu am auzit dar medicina alternativa m-a ajutat! am folosit remediile din plante, extract concentrat din fructe sau din plante medicinale.
In fine, nu eu ci in familie s-a imbunatatit cu medicina alternativa sanatatea mamei care avea dureri mari din cauza tendonitei, s-au rezolvat insomnia si starile de panica ale unui adult iar acum am pe cineva cu psoriazis care si-a imbunatatit clar starea folosind ceaiuri intern si extern(spalaturi). A! bunica a facut zona zoster si durerile s-au atenuat tot cu medicina alternativa ca bolile nu-i permiteau sa foloseasca medicamente alopate.

1 răspuns:
| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Medicina alternativa ajuta la vindecarea organismului.