| JulyDreams a întrebat:

Ati fost vreodata constipati? Stiti vreun remediu? Mananc legume, fructe, seminte, ulei, beau apa, mananc mai mult si uneori tot degeaba. Daca iau pastile e mai bine vreo 2 zile doar. Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Înafară de asta, să nu mănânci alimente care constipă.

| JulyDreams explică (pentru sadrian46):

La asta nu m-am gandit.

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Ceai de tei cu lămâie
Cola cu lapte

| JulyDreams explică (pentru SilentRain):

Cola cu lapte ce ar trebui sa faca? Diaree direct? laughing

| răspundtot a răspuns:

Încearcă niște ciocolată cu lapte