| FaniiMei a întrebat:

Cat slabesc intr-o saptamana daca mananc numai fructe si legume, beau multa apa si nu mai mananc dupa ora 6? [vreau seriozitate fara sa va abateti de la subiect]. funda:*

3 răspunsuri:
| a răspuns:

Daca vrei sa slabesti, nu trebuie neaparat sa tii dieta.Mai repede scapi de kg in plus prin sport.
Si sa stii ca si fructele ingrasa, daca sunt mancate in cantitate mare.
Succes!

| andreeadenisa22 a răspuns:

Daca faci si sport, in jur de 2-3 kg.
Si eu tin aceeasi dieta, si trebuie sa ai grija ce fructe mananci.
Merele rosii, capsunile, ciresele, pepenii...contin o cantitae mare de zahar si ingrasa.
Bafta! :*

| boogbv a răspuns:

Daca urmezi acest stil sigur va da rezultate.Cel mai bine e sa verifici singur/a aceste rezultate incercand sa faci asta.Succes!