| lazio9 a întrebat:

Azi dimineata m-am trezit si nu imi era rau dar simteam ca am ceva in capul stomacului si imi venea sa ragai asa ca am fost la WC si am vomitat, era ca o apa amara putin galbena ce poate fi? multumesc...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Ai varsat suc gastric amestecat cu bila. Aceasta este amaruie. Felicitari, se pare ca ti-ai descarcat colecistul!

| A_7901 a răspuns:

Poate ai avut o indigstie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era suc gastric.
banuiesc ca nu mancasei nimic cu cateva ore inainte de intamplarea asta.

daca inca te mai doare stomacul, ia niste scopantil sau scobutil.