| sweetie98 a întrebat:

Bayy help please! vreau si eu sa slabesc vreo 6-7 kg pana pe la craciun dati-mi si mie o dieta mai eficienta ca m-am saturat sa arat asa! plsspuppy dog eyes

A da Si :FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| allexusha a răspuns:

Mergi pe jos dimi si seara mananca ceva dietetic cum ar fi carne de pui fiarta; salata de varza si fa si acasa ceva : danseaza; fa curatenie etc.winking

| ProAnaRomania a răspuns:

Buna! Crede-ma ca in momentul asta gandesc exact ca tine. Iti las blogul meu http://proana-romania.blogspot.com/ si imi poti trimite un mail la proana.romania@yahoo.com in cazul in care cauti sfaturi sau suport pentru slabit. La inceput e mai greu sa tii,, dieta", dar apoi devine destul de usor.
Stay strong and think thin!:*