| Louuder98 a întrebat:

Buna happy 1. Am auzit de dietele de o zi, ce exemple imi puteti da? 2.Ce fel diete ati tinut si cate kg ati slabit (in cat timp)? 3.Cum pot scapa de colacei de pe abdomen? (ce exercitii fizice sunt eficiente) Cel mai bun raspuns primeste funda, celelalte voturi happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Kinderrr a răspuns:

Nu am avut niciodata probleme cu kg, dar nu trebuie neaparat sa excluzi un anumit tip de mancare. Sa mananci din toate regulat si ajuta sa faci si antrenamente fizice si joging. se gasesc si pe youtube diferite exerciti de aerobic