| B343 a întrebat:

Voi ce diete ati tinut? Cat ati slabit si in cat timp? happy

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Http://www.divahair.ro/diete_si_slabire/diete_de_slabit/dieta_de_o_luna uite cu asta am slabit eu dar cel mai bine e sa pui masura in ce mananci nu neaparat sa ti o dieta

| Fayree a răspuns:

~ Mananca tot ce vrei tu dar in cantitate mai mica...si exclude sucurile si dulciurile... adica mananca foarte putin.

| monutza90 a răspuns:

Buna eu am renuntat la dulciuri, prajeli, sucuri si am gatit ceea ce mi-a placut dar intr-o alta forma, de exemplu o pizza am facut blatul subtire, sutire si am pus doar cascaval si ciuperci.Bea multa apa, fa pilates.Intr-o luna dai cam 2 kg dar rezultatele se vad mai mult in oglinda.De exemplu eu am facut pilates si in loc de grasime am pus masa musculara, nu te gandi ca o sa te transformi happy intr-o ms.muscolo laughing

| monutza90 a răspuns:

Iti recomand sa citesti si articolul urmator:
https://www.facebook.com/....../photo.php

| monutza90 a răspuns:

Ai incercat exercitiile acelea de pilates? =D

| B343 explică (pentru monutza90):

Am gasit-o pe youtube pe cassey ho :) imi plac exercitiile ei :p
http://www.blogilates.com/......arting-out are si un calendar cu exercitii.

| Ancaaa23456 a răspuns:

Eu nu am tinut nici o dieta pana acum, dar am slabit aproximativ 1 kg (s-a vazut mai mult in oglinda) intr-o saptamana, cand am avut probeme cu maselele si nu am putut manca din cauza durerii (dimineata beam doar o ceasca de suc de portocale cu miere, la pranz niste supa, iar seara orez cu lapte sau iaurt). Dar ai putea sa incerci si dieta Dukan, am auzit ca da rezultate. Sper ca te-am ajutat!

| TequilaAdam a răspuns:

Vrei sa slabesti? Eu vreau sa ma ingras... straight face

| Maria_Ana_1995_e a răspuns:

Am baut multa apa adica un pahar mare de 400 ml inainte si dupa fiecare masa timp de o sapt si am slabit 3 kg dupa aceea am renuntat deoarece nu mai voiam sa mai slabesc si nu m-am ingrasat la loc

| Alexander1212 a răspuns:

Eu nu am tinut nici o dieta.Am slabit din mai pana in iulie 11 kg doar cu sport.O ora pe zi. Acum poate o fi si de la organism.

| pisi042 a răspuns:

Hey, stiu ca par cam nebuna dar eu nu am mancat nimic doua zile la rand si am reusit sa slabesc 5 kg dar am baut multa apa