| girl2009 a întrebat:

Această întrebare este pentru fete. Dacă ești băiat, te rog să cauți altă întrebare. Bună fetelor! Am și eu o nelămurire. De câteva luni, mai exact 4-5 luni îmi apare un lichid alb spre galben pe lenejeria intima (pe chilot) care este lipicios. De ce mi se întâmplă?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Te trasforimi in Robocop, pe TPU nu se găsesc medici calificați.
Mergi si la medic, eventual vorbește cu mama ta

| girl2009 explică (pentru SilentRain):

Nu pot sa vorbesc cu mama! Ok? M-am săturat să mi se spună sa vorbesc cu ea! Nu întreba de ce, este personal!

| Andrei200202 a răspuns:

Să știi că există și băieți care ar fi putut să te ajute, dar dacă i-ai gonit asta e

| SilentRain a răspuns (pentru Andrei200202):

De când știu băieți cum se folosește un absorbant? laughing)

| Andrei200202 a răspuns (pentru SilentRain):

La cate chestii exista pe internet, foarte usorlaughing

| SilentRain a răspuns (pentru Andrei200202):

Doa, doa sigur știi
Ai experienta

| girl2009 explică (pentru Andrei200202):

Bine. Eu ziceam că este problema de fete, si na, băieții nu știu atât de multe despre problemele fetelor. Dacă știi, mi-ai putea spune, te rog?

| Zorn a răspuns:

Cati ani ai? S-ar putea sa iti vina menstruatia :/

| girl2009 explică (pentru Zorn):

Am 11 ani...

| SilentRain a răspuns (pentru girl2009):

*Facepalm *
E posibil cat de curând sa îți vina menstruația, asta e ceva normal vorbești cu mama, trebuie sa te învețe cineva