| anonim_4396 a întrebat:

De vreo doua luni am sesizat in scrot o "biluta" mica cam de 1mm ce se plimba pe acolo. Nu e legata de nimic, nu doare, e tare, si nu sunt alti noduli sau deformatii din ce am tot pipait eu pe testicul sau in jurul acestuia. Tin minte sa ma fi lovit putin la fotbal acum ceva timp, insa am depistat-o doar acum. Ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul AVIZAT deci si CORECT il poate oferi doar medicul urolog in urma unei simple consultatii. big grin SanatatE!