| Vic16 a întrebat:

Bună, acum câteva luni am avut brusc niște dureri de cap foarte ciudate, au început sa forma de junghiuri foarte puternice și de atunci nu au trecut nici pana acum, s-au mai diminuat în intensitate ce-i drept doar ca am început sa am amețeli destul de puternice și migrene pe deasupra, menționez ca ma doare și în zona sinusurilor și a dinților, oare știți care ar putea fi problema? Maine o sa merg la neurolog dar sunt chiar impacientata și vreau sa aflu dacă a mai simțit cineva ceva de genul.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BloodyLips a răspuns:

Nu are rost sa asculti "specialistii" de pe TPU la probleme medicale serioase, aici toti analfabetii se cred medici si mai rau te sperie cu raspunsurile lor. O sa aflii maine ce ai direct de la un expert, mai poti astepta cateva ore.