| Alecsa_5947 a întrebat:

acum cateva zile am avut o mancarime genitala,nu foarte puternica,nici deranjanta. Aseara,insa,m-am scarpinat si s-a umflat putin,insa pana dimineata,umflatura a disparut. Mentionez ca de luni m-am spalat cu ceai de musetel si gel intim cu ph neutru. Nu stiu exact daca e vorba despre candidoza genitala,pentru ca nu am usturimi la urinare,nu ma mananca asa tare,chiar deloc uneori si nu stiu de la ce as fi putut face asa ceva pentru ca nu am administrat anticonceptionale, nici antibiotic...A mai trecut cineva prin asa ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Assy99 a răspuns:

Nu cred ca am avut astfel de probleme, dar ai incercat sa consulti un medic? :/